Letisko zamorené myšami? Zamestnanci spoločnosti Ryanair ostali v šoku!

Zamestnanci leteckej spoločnosti Ryanair zostali nepríjemne znechutení po tom, čo sa na jednom z letísk objavilo veľké množstvo myší. Tie boli podľa pracovníkov úplne všade, dokonca po nich aj liezli.

Stalo sa tak na letisku v Manchestri. Z ničoho nič sa zjavilo obrovské množstvo myší. Tie by sa jednoducho nedali ani spočítať, tak veľa ich bolo. Zamestnanci leteckej spoločnosti Ryanair tento problém spozorovali takmer ihneď. Ostali znechutení po tom, čo tieto malé stvorenia narúšali ich osobný priestor. Objavovali sa totiž čoraz častejšie aj v pracovných miestnostiach, ktoré sú určené práve pre zamestnancov spoločnosti Ryanair.

Problém nastal už dávno

Jeden zo zamestnancov Ryanair uviedol, že hromadné zamorenie myšami sa uskutočnilo už dávno. V roku 2022 totiž spozoroval ich pohyb na území letiska. Samozrejme, všetko to nahlásil nielen leteckej spoločnosti Ryanair, ale aj spoločnosti Manchester Airports Group. Napriek tomu letisko naďalej tvrdilo, že o danom probléme nevedeli, až kým nebol privolaný špecialista na škodcov, ktorí mal prísť danú situáciu skontrolovať a dôkladne preveriť.

Zamorenie myšami pokračuje…

Problém s myšami zamestnanci spoločnosti Ryanair hlásia každý deň. Dokonca, uviedli, že sa to čoraz viac zhoršuje. Myši ich vraj napádajú aj počas spánku, skáču a lezú po nich. Zamestnanci sa boja sedieť v miestnosti. Nemajú priestor na oddych, pretože aj keď myši nie sú práve v tej istej miestnosti, stále sú niekde v stenách, škrabú či pištia. Jednoducho povedané, nikomu nedajú pokoj.

Nikto to nevie vyriešiť

Zamestnanci spoločnosti Ryanair sú veľmi sklamaní. Aj napriek tomu, že problém s myšami nahlasujú každý jeden deň, zatiaľ sa to nikomu nepodarilo vyriešiť. Deratizátori prišli už mnohokrát, no jediné čo spravili bolo, že nastražili zopár pascí na myši.

Keďže sa množia veľkou rýchlosťou, nikdy sa im ich nepodarilo všetky zneškodniť a stále ich je viac. Ľudia a členovia leteckej posádky už majú z toho úzkosti, pretože myši zrovna nepatria medzi obľúbené zvieratá. Hovorca letiska v Manchestri sľúbil, že túto situáciu bude riešiť v najbližších dňoch pohotovo. Predsa len, zamestnanci leteckej spoločnosti nemôžu jesť a žiť v miestnosti, kde sú stovky myší. Veríme, že sa tento nepríjemný problém vyrieši čím skôr