Tourists at Duomo cathedral,Milan

Zaujímavé destinácie s najlacnejšími letenkami? Tieto sa oplatí navštíviť!

V súčasnej dobe existuje naozaj spektrum možností leteniek, ktoré smerujú do veľmi zaujímavých destinácií. Výhodou je, že sú vo veľmi výhodných cenách, skutočne za pár desiatok eur. V tomto článku vám prinášame popis troch zaujímavých destinácií, ktoré sú veľmi cenovo výhodné.

Zbaliť si malý batoh a stráviť predĺžený víkend v inej krajine? Aj keď ide o spontánne rozhodnutie, verte či nie, určite bude stáť za to! Okrem iného, v dnešnej dobe si môžete zakúpiť skutočne veľmi cenovo výhodné letenky do rôznych destinácií. V tomto článku vám prinášame popis troch obľúbených destinácií, ktorých návšteva sa jednoducho oplatí!

Bergamo

Bergamo je mesto nachádzajúce sa na severe Talianska. V blízkosti, približne 50 minút autobusom sa nachádza aj mesto Miláno, ktoré taktiež stojí za návštevu. Bergamo má nádherné historické centrum, ktoré sa rozdeľuje na 2 časti. Toto talianske mesto ponúka skutočne úchvatné výhľady na okolitú krajinu, pretože má v sebe zachované rôzne historické budovy. Zároveň si tu môžete vychutnať aj vynikajúce kulinárske zážitky a ochutnať tradičnú taliansku kuchyňu!

Termíny a ceny leteniek

Záhreb

Záhreb je hlavné mesto Chorvátska a je to jedno z najzaujímavejších miest vôbec. Má pôvabné historické centrum, ktoré je známe rôznymi zaujímavými historickými budovami a pamiatkami. Mesto Záhreb je tiež domovom mnohých múzeí a galérií, ktoré nesú so sebou bohatú kultúrnu a umeleckú scénu.

Termíny a ceny leteniek

Londýn

Londýn patrí medzi najznámejšie miesta a nachádza sa v Anglicku. Je domovom mnohých historických pamiatok, ako je napríklad Tower Bridge, Tower of London, Buckinghamský palác či Big Ben. Tieto budovy so sebou nesú bohatú históriu a sú dôležitou súčasťou londýnskej kultúry. V Londýne sa nachádza aj známy Hyde Park, v ktorom si môžete spraviť piknik s priateľmi, vychutnať si podujatia alebo sa len tak prejsť.

Termíny a ceny leteniek